Novinky

D&D Real Challenge Open

 

CE-BOW je stálým partnerem turnajů serie D&D REAL CHALLENGE od roku 2012 v resortu Golf & Spa Kunětická Hora turnaj D&D REAL CZECH CHALLENGE OPEN v rámci Challenge Tour. Team CE-BOW  zajištoval opět připravu drivingového prostoru s našimi golfovými pyramidami.

ddrealczechchallengeopen.cz/


PILSEN GOLF MASTERS 2013

13.08.2013
Turnaj PILSEN GOLF MASTERS 2013 se konal 9.-11.8.2013 a CE-BOW team zajišťoval drivingové odpaliště pro pohodlí golfových hráčů.

Nové barevné průchodky

Vyzkoušeli jsme další barevné variaty k našim podložkám. Podívej te se, která se bude líbit vám.


Podložky už prodáváme samostatně

14.09.2012

Rozhodli jsme se prodávat naše skládací podložky samostatně jak trenérům golfu, tak do golfových klubů pro jejich odpalište.


D+D REAL Czech Challenge Open 2012

16.10.2012

 

Ve dnech od 10.10.-14.10. 2012 proběhl v resortu Golf & Spa Kunětická Hora turnaj D+D REAL CZECH CHALLENGE OPEN 2012 v rámci Challenge Tour. Team CE-BOW  zajištoval připravu drivingového prostoru s našimi golfovými pyramidami.

ddrealczechchallengeopen.cz/

Celý článek ...


Videa CE-BOW drivingové pyramidy

Zde můžete shlédnout videa naší skládací drivingové pyramidy. Jak je jednoduché její složení a opětovné rozložení. Uvidíte jakým způsobem si nejlépe drivingové míčky odebírat bez nutnosti ohébání zad.


CE-BOW na BMW PGA v Německu

 CE-BOW na BMW PGA Tournament v Německu
První veřejné uvedení skládací pyramidy na tuzemský i zahraniční trh společností CE-BOW proběhlo  ve dnech 19.-24. června na PGA Tournament v Německu. V rámci této akce bylo možno vidět výrobky společnosti CE-BOW v několika barevných variacích a vyzkoušet si sestavení a rozložení skládací golfové pyramidy a osobně se tak seznámit s jejími výhodami. Zároveň zde byli k dispozici odborníci, kteří vám velice rádi zodpověli veškeré vaše dotazy.